JÍZDNÍ ŘÁDY

ORLOVÁ

VYHLEDAT SPOJENÍ ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY ČSAD ORLOVÁ VYHLEDAT SPOJE

OSTRAVA

VYHLEDAT SPOJENÍ ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY OSTRAVSKÉ LINKY VYHLEDAT SPOJE

PARDUBICE

VYHLEDAT SPOJENÍ ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY DP PARDUBICE VYHLEDAT SPOJE

PELHŘIMOV

VYHLEDAT SPOJENÍ ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY PELHŘIMOV JÍZDNÍ ŘÁDY MHD PELHŘIMOV VYHLEDAT SPOJENÍ

PÍSEK

VYHLEDAT SPOJENÍ ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY PÍSEK VYHLEDAT SPOJENÍ

PLZEŇ

VYHLEDAT SPOJENÍ-http://jizdnirady.idnes.cz/plzen/spoje/ ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY PLZEŇ-http://jizdnirady.idnes.cz/plzen/zjr/ JIZDNÍ ŘÁDY-http://www.pmdp.cz/grafikony/Provoz040807/ SCHÉMA LINEK-http://www.pmdp.cz/doprava/schema-linek/schema-linek.aspx VYHLEDAT...

POLIČKA

VYHLEDAT SPOJENÍ-http://jizdnirady.idnes.cz/policka/spoje/ ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY POLIČKA-http://jizdnirady.idnes.cz/policka/zjr/ LINKOVÉ AUTOBUSY-http://nase.broumovsko.cz/info/jizdni-rady.html VYHLEDAT SPOJENÍ-http://jizdnirady.idnes.cz/praha/spojeni/

PRAHA

 VYHLEDAT SPOJENÍ-http://jizdnirady.idnes.cz/praha/spoje/ ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY...

PROSTĚJOV

 VYHLEDAT SPOJENÍ-http://jizdnirady.idnes.cz/prostejov/spoje/ ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY PROSTĚJOV-http://jizdnirady.idnes.cz/prostejov/zjr/ MHD PROSTĚJOV-http://www.ftl.cz/bus/mhd.htm VYHLEDAT SPOJENÍ-http://jizdnirady.idnes.cz/prostejov/spojeni/

PŘEROV

VYHLEDAT SPOJENÍ-http://jizdnirady.idnes.cz/prerov/spoje/ ZASTÁVKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY PŘEROV-http://jizdnirady.idnes.cz/prerov/zjr/ MHD PŘEROV-http://mhdprerov.ic.cz/index.htm LINKOVÁ DOPRAVA VEOLIA...

1 | 2 | 3 >>
Babitron - Zpoždění vlaků
Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa standard, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os

Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Odkazy mimo Babitron:
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
TOPlist
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků

Aktualizace: neděle 4.3., 21:19
Zpoždění v cizině »
Os 28364 Slavonice – Dačice
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Slavonice; včas
Os 27918 Nepomuk – Blatná
prav. odj. 21:07 (skut. 21:07)
Lnáře; včas
Os 27538 Domažlice – Bělá n.Radbuzou
prav. odj. 20:47 (skut. 20:53)
Domažlice-Pasečnice; 6 min. zpoždění
Os 27525 Planá u Mar.Lázní – Bělá n.Radbuzou
prav. odj. 21:09 (skut. 21:10)
Planá u Mar.Láz.; 1 min. zpoždění
Os 27219 Luby u Chebu – Cheb
prav. odj. 20:50 (skut. 20:50)
Luby u Chebu; včas
Os 27218 Cheb – Luby u Chebu
prav. odj. 20:14 (skut. 20:14)
Tršnice; včas
Os 27132 Chodov – Loket
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
N.Sedlo u Lokte; včas
Os 26425 Mšeno – Mladá Boleslav město
prav. odj. 20:56 (skut. 20:58)
Katusice; 2 min. zpoždění
Os 26342 Smržovka – Josefův Důl
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Josefův Důl; včas
Os 26282 Železný Brod – Tanvald
prav. odj. 21:01 (skut. 21:01)
Železný Brod; včas
Os 26129 Sedlčany – Olbramovice
prav. odj. 21:08 (skut. 21:08)
Sedlčany; včas
Os 25937 Hostivice – Praha-Zličín
prav. příj. 21:08 (skut. 21:08)
Praha-Zličín; včas
Os 25732 Kunčice n.Labem – Vrchlabí
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Kunčice n.L.; včas
Os 25642 Milovice – Lysá n.Labem
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Milovice; včas
Os 25358 Moravany – Holice
prav. odj. 21:05 (skut. 21:07)
Moravany; 2 min. zpoždění
Os 25171 Broumov – Meziměstí
prav. odj. 21:01 (skut. 21:13)
Broumov; 12 min. zpoždění
Os 25036 Heřmanův Městec – Přelouč
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Heřmanův Městec; včas
Os 24959 Křižanov – Velké Meziříčí z.
prav. odj. 21:07 (skut. 21:08)
Křižanov; 1 min. zpoždění
Os 24729 Dzbel – Olomouc hl.n.
prav. odj. 21:09 (skut. 21:10)
Vrbátky; 1 min. zpoždění
Os 24160 Moravský Písek – Veselí n.Moravou
prav. odj. 21:00 (skut. 21:07)
Moravský Písek; 7 min. zpoždění
Os 24158 Moravský Písek – Bzenec
prav. odj. 20:09 (skut. 20:12)
Moravský Písek; 3 min. zpoždění
Os 23483 Hradec n.Moravicí – Opava východ
prav. odj. 21:08 (skut. 21:08)
Hradec n.Moravicí; včas
Os 23332 Studénka – Bílovec
prav. odj. 21:02 (skut. 21:02)
Studénka; včas
Os 22215 Ledečko – Kolín
prav. odj. 21:07 (skut. 21:07)
Bečváry; včas
Os 20329 Velvary – Kralupy n.Vltavou
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Kralupy n.Vlt.; včas
Os 20226 Častolovice – Solnice
prav. odj. 20:44 (skut. 20:47)
Častolovice; 3 min. zpoždění
Os 20036 Letohrad – Ústí n.Orlicí
prav. odj. 21:04 (skut. 21:05)
Lanšperk; 1 min. zpoždění
Os 19933 Nučice – Praha-Smíchov
prav. odj. 21:07 (skut. 21:07)
Praha-Řeporyje; včas
Os 19916 Praha-Smíchov – Beroun
prav. odj. 20:07 (skut. 20:07)
Beroun-Závodí; včas
Os 19719 Rakovník – Kladno
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Stochov; včas
Os 19714 Kladno – Rakovník
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Stochov; včas
Os 19637 Straškov – Roudnice n.Labem
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Straškov; včas
Os 19435 Brandýs n.Labem – Čelákovice
prav. odj. 21:04 (skut. 21:04)
Brandýs n.L.; včas
Os 19221 Kutná Hora hl.n. – Zruč n.Sázavou
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Kutná Hora m.; včas
Os 19121 Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov
prav. odj. 21:02 (skut. 21:03)
Benešov u Prahy; 1 min. zpoždění
Os 19066 Dobříš – Praha hl.n.
prav. odj. 21:07 (skut. 21:07)
Čisovice; včas
Os 19063 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Praha hl.n.; včas
Os 19063 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Praha hl.n.; včas
Os 18815 Lipno n.Vltavou – Horní Dvořiště
prav. příj. 21:08 (skut. 21:07)
Rybník; včas
Os 18124 Strakonice – Vimperk
prav. odj. 21:08 (skut. 21:12)
Strakonice; 4 min. zpoždění
Os 18114 Strakonice – Volary
prav. odj. 20:14 (skut. 20:15)
Vimperk; 1 min. zpoždění
Os 18018 Číčenice – Volary
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Prachatice; včas
Os 17925 Strakonice – Blatná
prav. odj. 21:09 (skut. 21:12)
Strakonice; 3 min. zpoždění
Os 17819 Radnice – Plzeň hl.n.
prav. odj. 20:26 (skut. 20:26)
Stupno; včas
Os 17717 Kralovice u Rakovníka – Rakovník
prav. odj. 21:11 (skut. 21:12)
Zavidov; 1 min. zpoždění
Os 17556 Janovice n.Úhlavou – Domažlice
prav. odj. 20:59 (skut. 21:02)
Kdyně; 3 min. zpoždění
Os 17519 Klatovy – Sušice
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Běšiny; včas
Os 17223 Aš město – Cheb
prav. odj. 21:09 (skut. 21:10)
Hazlov; 1 min. zpoždění
Os 17156 Karlovy Vary dolní n. – Nejdek
prav. příj. 21:07 (skut. 21:07)
Karlovy Vary; včas
Os 17113 Johanngeorgenstadt – Karlovy Vary dolní n.
prav. odj. 20:50 (skut. 20:50)
Potůčky; včas
Os 16719 Žlutice – Rakovník
prav. odj. 21:04 (skut. 21:04)
Jesenice; včas
Os 16438 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 20:57 (skut. 20:57)
D.Bousov; včas
Os 16246 Tanvald – Liberec
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Jablonec n.N.; včas
Os 16243 Liberec – Tanvald
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Tanvald; včas
Os 16023 Dolní Poustevna – Rumburk
prav. odj. 21:04 (skut. 21:04)
V.Šenov; včas
Os 15931 Čáslav – Třemošnice
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Čáslav m.n.; včas
Os 15881 Poříčany – Nymburk hl.n.
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Poříčany; včas
Os 15826 Jičín – Nymburk hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Křinec; včas
Os 15825 Nymburk hl.n. – Jičín
prav. odj. 21:04 (skut. 21:04)
Kopidlno; včas
Os 15516 Martinice v Krkonoších – Jablonec n.Jizerou
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Hrabačov; včas
Os 15421 Trutnov hl.n. – Náchod
prav. odj. 21:01 (skut. 21:06)
Malé Svatoňovice; 5 min. zpoždění
Os 15315 Česká Třebová – Borová u Poličky
prav. odj. 21:11 (skut. 21:11)
Č.Třebová; včas
Os 15240 Doudleby n.Orlicí – Týniště n.Orlicí
prav. odj. 21:11 (skut. 21:12)
Kostelec n.Orl.; 1 min. zpoždění
Os 15239 Hradec Králové hl.n. – Doudleby n.Orlicí
prav. odj. 21:10 (skut. 21:14)
Hr.Králové-Sl.Př.; 4 min. zpoždění
Os 14977 Žďár n.Sázavou – Nové Město na Moravě
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
N.Město na M.zast.; 1 min. zpoždění
Os 14240 Vizovice – Otrokovice
prav. odj. 21:09 (skut. 21:09)
Vizovice; včas
Os 14049 Olomouc hl.n. – Drahanovice
prav. odj. 21:09 (skut. 21:09)
Olomouc hl.n.; včas
Os 13875 Červenka – Litovel předm.
prav. odj. 21:04 (skut. 21:05)
Červenka; 1 min. zpoždění
Os 13872 Litovel předm. – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:10 (skut. 20:10)
Litovel př.; včas
Os 13683 Staré Město p.Sněžníkem – Hanušovice
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
St.Město p.Sněž.; včas
Os 13485 Kravaře ve Slezsku – Chuchelná
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Chuchelná; včas
Os 13435 Opava východ – Hlučín
prav. odj. 21:08 (skut. 21:09)
D.Benešov; 1 min. zpoždění
Os 13432 Hlučín – Opava východ
prav. příj. 21:09 (skut. 21:10)
Opava východ; 1 min. zpoždění
Os 13231 Valašské Meziříčí – Rožnov p.Radhoštěm
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Střítež n.Beč.; včas
Os 13035 Bludov – Zábřeh na Moravě
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Zábřeh na M.; včas
Os 12835 Frýdek-Místek – Český Těšín
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Č.Těšín (Cz.Cieszyn); včas
Os 12834 Český Těšín – Frýdek-Místek
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Dobrá u Frýd.-Míst.; včas
Os 12269 Uherské Hradiště – Kunovice
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Uherské Hradiště; včas
Os 9957 Karlštejn – Praha hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Praha hl.n.; včas
Os 9957 Karlštejn – Praha hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Praha hl.n.; včas
Os 9950 Praha hl.n. – Řevnice
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Řevnice; včas
Os 9879 Kladno-Ostrovec – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Bubny; včas
Os 9879 Kladno-Ostrovec – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Bubny; včas
Os 9850 Praha Masarykovo n. – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 21:09 (skut. 21:09)
Jeneč; včas
Os 9717 Peruc – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 21:09 (skut. 21:09)
Zlonice; včas
Os 9652 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Kralupy n.Vlt.; včas
Os 9579 Turnov – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 21:11 (skut. 21:14)
Mladá Boleslav-Debř; 3 min. zpoždění
Os 9519 Mladá Boleslav město – Praha-Vršovice
prav. příj. 21:10 (skut. 21:11)
Všetaty; 1 min. zpoždění
Os 9518 Praha-Vršovice – Turnov
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Praha-Vysočany; 1 min. zpoždění
Os 9518 Praha-Vršovice – Turnov
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Praha-Vysočany; 1 min. zpoždění
Os 9516 Praha-Vršovice – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 21:07 (skut. 21:08)
Chotětov; 1 min. zpoždění
Os 9354 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:15)
Č.Brod; 1 min. zpoždění
Os 9353 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. příj. 21:17 (skut. 21:17)
Velim; včas
Os 9351 Praha Masarykovo n. – Pardubice hl.n.
prav. příj. 21:17 (skut. 21:17)
Přelouč; včas
Os 9237 Čerčany – Zruč n.Sázavou
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Čerčany; včas
Os 9151 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Říčany; včas
Os 9146 Strančice – Praha hl.n.
prav. příj. 21:16 (skut. 21:16)
Praha-Uhříněves; včas
Os 9070 Čerčany – Vrané n.Vltavou
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Davle; včas
Os 8921 Plzeň hl.n. – Horažďovice předm.
prav. příj. 21:13 (skut. 21:16)
Plzeň-Koterov; 3 min. zpoždění
Os 8919 Plzeň hl.n. – Horažďovice předm.
prav. odj. 20:04 (skut. 20:11)
Pačejov; 7 min. zpoždění
Os 8863 Beroun – Praha hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Dobřichovice; včas
Os 8862 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Vyšehrad; včas
Os 8862 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Vyšehrad; včas
Os 8664 Pardubice hl.n. – Kolín
prav. příj. 21:16 (skut. 21:17)
Kolín seř.n.; 1 min. zpoždění
Os 8615 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Úvaly; včas
Os 8612 Český Brod – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 21:19 (skut. 21:17)
Praha M.n.-Sluncová; včas
Os 8612 Český Brod – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 21:19 (skut. 21:17)
Praha M.n.-Sluncová; včas
Os 8557 České Budějovice – Vyšší Brod klášter
prav. odj. 21:01 (skut. 21:01)
Omlenice; včas
Os 8557 České Budějovice – Rybník
prav. odj. 21:01 (skut. 21:01)
Omlenice; včas
Os 8444 Tábor – Milevsko
prav. odj. 21:07 (skut. 21:07)
Tábor; včas
Os 8379 Tábor – Jihlava
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Kostelec u Jihl. (Os 8378); včas
Os 8375 Havlíčkův Brod – Horní Cerekev
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Šlapanov; včas
Os 8287 Benešov u Prahy – Tábor
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Sudoměřice u Tábora; včas
Os 8284 Tábor – Benešov u Prahy
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Olbramovice; včas
Os 7914 Beroun – Protivín
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Putim; včas
Os 7824 Beroun – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Rokycany; včas
Os 7823 Plzeň hl.n. – Beroun
prav. odj. 21:06 (skut. 21:11)
Zbiroh; 5 min. zpoždění
Os 7733 Beroun – Rakovník
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Lašovice; včas
Os 7610 Plzeň hl.n. – Žihle
prav. odj. 21:09 (skut. 21:09)
Plzeň seř.n.; včas
Os 7552 Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Špičák; včas
Os 7503 Železná Ruda-Alžbětín – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Přeštice; včas
Os 7445 Nýřany – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Nýřany; včas
Os 7428 Plzeň hl.n. – Domažlice
prav. odj. 21:08 (skut. 21:15)
Plzeň hl.n.; 7 min. zpoždění
Os 7362 Karlovy Vary dolní n. – Cheb
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Karlovy Vary dol.n.; včas
Os 7325 Cheb – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:10 (skut. 21:13)
Kozolupy; 3 min. zpoždění
Os 7114 Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n.
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Mar.Lázně; včas
Os 7020 Klášterec n.Ohří – Cheb
prav. příj. 21:15 (skut. 21:14)
Cheb; včas
Os 6988 Kralupy n.Vltavou – Roudnice n.Labem
prav. příj. 21:10 (skut. 21:10)
Roudnice n.L.; včas
Os 6973 Ústí n.L.hl.n. – Lovosice
prav. odj. 21:16 (skut. 21:17)
Ústí n.L.hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 6921 Ústí n.L.hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 6921 Ústí n.L.hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 6889 Klášterec n.Ohří – Ústí n.L.hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Kadaň-Prunéřov; včas
Os 6887 Most – Ústí n.L.hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Bílina; včas
Os 6833 Most – Děčín hl.n.
prav. odj. 21:12 (skut. 21:13)
Povrly; 1 min. zpoždění
Os 6718 Rakovník – Chomutov
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Chrášťany; 1 min. zpoždění
Os 6663 Děčín hl.n. – Nový Bor
prav. odj. 21:15 (skut. 21:17)
Stružnice; 2 min. zpoždění
Os 6628 Doksy – Děčín hl.n.
prav. příj. 21:13 (skut. 21:13)
Děčín hl.n.; včas
Os 6616 Liberec – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Křižany; včas
Os 6419 Ústí n.L.západ – Lysá n.Labem
prav. odj. 21:14 (skut. 21:16)
Všetaty; 2 min. zpoždění
Os 6331 Černousy – Liberec
prav. odj. 21:09 (skut. 21:10)
Mníšek u Liberce; 1 min. zpoždění
Os 6212 Pardubice hl.n. – Jaroměř
prav. příj. 21:15 (skut. 21:17)
Smiřice; 2 min. zpoždění
Os 6186 Litoměřice horní n. – Lovosice
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Litoměřice hor.n.; včas
Os 6132 Česká Lípa hl.n. – Lovosice
prav. příj. 21:18 (skut. 21:17)
Liběšice; včas
Os 6129 Postoloprty – Litoměřice horní n.
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Koštice n.Ohří; včas
Os 6114 Česká Lípa hl.n. – Louny
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Louny; včas
Os 6058 Nymburk hl.n. – Řepov
prav. odj. 21:16 (skut. 21:17)
Čachovice; 1 min. zpoždění
Os 6017 Svor – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Okna; včas
Os 5879 Nymburk hl.n. – Kolín
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Libice n.C.; včas
Os 5843 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 21:10 (skut. 21:11)
Praha-H.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 5843 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 21:10 (skut. 21:11)
Praha-H.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 5842 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Kostomlaty n.L.; včas
Os 5723 Městec Králové – Stará Paka
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Lázně Bělohrad; včas
Os 5532 Hradec Králové hl.n. – Jičín
prav. odj. 21:12 (skut. 21:17)
Všestary; 5 min. zpoždění
Os 5519 Turnov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Hořice v Podkrk.; včas
Os 5474 Jaroměř – Stará Paka
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Horka u Staré Paky; včas
Os 5431 Liberec – Semily
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Turnov; včas
Os 5418 Stará Paka – Liberec
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Jeřmanice; včas
Os 5343 Pardubice hl.n. – Hlinsko v Čechách
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Chrudim; 1 min. zpoždění
Os 5308 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Hlinsko v Č.; včas
Os 5275 Bad Schandau – Děčín hl.n.
prav. příj. 21:16 (skut. 21:15)
Děčín hl.n.; včas
Os 5257 Dresden Hbf – Liberec
prav. příj. 21:17 (skut. 21:17)
Liberec; včas
Os 5239 Chlumec n.Cidlinou – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 21:11 (skut. 21:16)
Praskačka; 5 min. zpoždění
Os 5236 Hradec Králové hl.n. – Chlumec n.Cidlinou
prav. odj. 21:11 (skut. 21:16)
Praskačka; 5 min. zpoždění
Os 5108 Choceň – Náchod
prav. odj. 21:12 (skut. 21:13)
Čermná n.Orl.; 1 min. zpoždění
Os 5029 Pardubice hl.n. – Ústí n.Orlicí
prav. odj. 21:08 (skut. 21:10)
Zámrsk; 2 min. zpoždění
Os 5024 Česká Třebová – Pardubice hl.n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:17)
Pardubice hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 4919 Křižanov – Šakvice
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Vlkov u Tiš.; včas
Os 4918 Vranovice – Žďár n.Sázavou
prav. odj. 21:11 (skut. 21:11)
Sklené n.Osl.; včas
Os 4854 Brno hl.n. – Okříšky
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Zastávka u Brna; včas
Os 4819 Jihlava – Brno hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Náměšť n.Osl.; včas
Os 4818 Brno hl.n. – Jihlava
prav. příj. 21:06 (skut. 21:09)
Jihlava; 3 min. zpoždění
Os 4765 Česká Třebová – Letovice
prav. odj. 21:16 (skut. 21:17)
Březová n.Svit.; 1 min. zpoždění
Os 4739 Letovice – Brno hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:16)
Doubravice n.Svit.; 1 min. zpoždění
Os 4737 Březová n.Svitavou – Křenovice horní n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Chrlice; včas
Os 4737 Březová n.Svitavou – Křenovice horní n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Chrlice; včas
Os 4734 Brno hl.n. – Letovice
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Bílovice n.Svit.; 1 min. zpoždění
Os 4732 Brno hl.n. – Březová n.Svitavou
prav. příj. 21:13 (skut. 21:13)
Březová n.Svit.; včas
Os 4637 Tišnov – Zaječí
prav. odj. 21:14 (skut. 21:15)
Brno-H.Heršpice; 1 min. zpoždění
Os 4637 Tišnov – Zaječí
prav. odj. 21:14 (skut. 21:15)
Brno-H.Heršpice; 1 min. zpoždění
Os 4636 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 21:06 (skut. 21:07)
Brno-Královo Pole; 1 min. zpoždění
Os 4636 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 21:06 (skut. 21:07)
Brno-Královo Pole; 1 min. zpoždění
Os 4418 Brno hl.n. – Hrušovany n.Jeviš.
prav. odj. 20:59 (skut. 21:02)
Brno-H.Heršpice; 3 min. zpoždění
Os 4418 Brno hl.n. – Hrušovany n.Jeviš.
prav. odj. 20:59 (skut. 21:02)
Brno-H.Heršpice; 3 min. zpoždění
Os 4417 Miroslav – Brno hl.n.
prav. příj. 21:04 (skut. 21:06)
Brno hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 4417 Miroslav – Brno hl.n.
prav. příj. 21:04 (skut. 21:06)
Brno hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 4228 Otrokovice – Břeclav
prav. odj. 21:09 (skut. 21:14)
Rohatec; 5 min. zpoždění
Os 4209 Břeclav – Olomouc hl.n.
prav. příj. 21:12 (skut. 21:16)
Moravský Písek; 4 min. zpoždění
Os 4155 Brno hl.n. – Kyjov
prav. odj. 21:12 (skut. 21:15)
Nesovice; 3 min. zpoždění
Os 3929 Kojetín – Valašské Meziříčí
prav. příj. 21:13 (skut. 21:13)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3922 Valašské Meziříčí – Kojetín
prav. odj. 21:11 (skut. 21:14)
Holešov; 3 min. zpoždění
Os 3787 Česká Třebová – Zábřeh na Moravě
prav. příj. 21:12 (skut. 21:16)
Zábřeh na M.; 4 min. zpoždění
Os 3768 Přerov – Olomouc hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:15)
Brodek u Přer.; 1 min. zpoždění
Os 3757 Zábřeh na Moravě – Přerov
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Olomouc předn.; včas
Os 3726 Přerov – Zábřeh na Moravě
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Zábřeh na M.; včas
Os 3642 Šumperk – Olomouc hl.n.
prav. odj. 21:08 (skut. 21:08)
Bohuňovice; včas
Os 3641 Olomouc hl.n. – Šumperk
prav. odj. 21:01 (skut. 21:13)
Šternberk; 12 min. zpoždění
Os 3618 Jeseník – Šumperk
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Lipová Lázně; včas
Os 3617 Šumperk – Jeseník
prav. odj. 21:04 (skut. 21:04)
Bludov; včas
Os 3615 Šumperk – Jeseník
prav. příj. 21:15 (skut. 21:16)
Lipová Lázně; 1 min. zpoždění
Os 3555 Olomouc hl.n. – Moravský Beroun
prav. odj. 21:08 (skut. 21:09)
Hrubá Voda; 1 min. zpoždění
Os 3504 Opava východ – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:59 (skut. 21:02)
Krnov; 3 min. zpoždění
Os 3452 Ostrava-Svinov – Opava východ
prav. odj. 21:12 (skut. 21:13)
Opava-Komárov; 1 min. zpoždění
Os 3449 Krnov – Ostrava-Svinov
prav. odj. 20:59 (skut. 21:05)
Krnov; 6 min. zpoždění
Os 3433 Opava východ – Český Těšín
prav. příj. 20:59 (skut. 20:59)
Ostrava-Svinov; včas
Os 3321 Olomouc hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Ostrava-Svinov; včas
Os 3248 Vlárský průsmyk – Valašské Meziříčí
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
H.Lideč; včas
Os 3218 Horní Lideč – Přerov
prav. odj. 20:41 (skut. 20:44)
Prosenice; 3 min. zpoždění
Os 3185 Frýdek-Místek – Ostrava hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Vratimov; včas
Os 3108 Ostrava hl.n. – Valašské Meziříčí
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Lískovec u Frýd.; včas
Os 3107 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Pržno; včas
Os 2945 Ostrava-Svinov – Návsí (Nawsie)
prav. odj. 21:10 (skut. 21:11)
Louky n.Olší; 1 min. zpoždění
Os 2943 Bohumín – Návsí (Nawsie)
prav. odj. 20:10 (skut. 20:10)
Louky n.Olší; včas
Os 2940 Mosty u Jablunkova – Ostrava-Svinov
prav. příj. 21:11 (skut. 21:11)
Bohumín; včas
Os 2916 Čadca – Bohumín
prav. odj. 21:07 (skut. 21:08)
Mosty u Jabl.; 1 min. zpoždění
Os 2914 Čadca – Přerov
prav. příj. 21:16 (skut. 21:16)
Hranice na M.; včas
Os 2842 Český Těšín – Ostrava-Svinov
prav. příj. 21:16 (skut. 21:16)
Ostrava-Kunčice; včas
Os 2637 Dolní Poustevna – Děčín hl.n.
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Č.Kamenice; včas
Os 2615 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 21:10 (skut. 21:11)
Jedlová (Os 2614); 1 min. zpoždění
Os 2557 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Čerčany; včas
Os 2556 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Čerčany vhb.č.19-22; včas
Sp 1940 [Jizera] Praha-Vršovice – Turnov
prav. příj. 21:16 (skut. 21:16)
Turnov; včas
Sp 1938 [Vltava Dunaj] Linz Hbf – České Budějovice
prav. odj. 21:15 (skut. 21:16)
Rybník; 1 min. zpoždění
Sp 1863 Hradec Králové hl.n. – Pardubice hl.n.
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Stéblová; včas
Sp 1815 Kolín – Trutnov hl.n.
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Kunčice n.L.; včas
Sp 1794 Hradec Králové hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 21:01 (skut. 21:06)
Malé Svatoňovice; 5 min. zpoždění
Sp 1768 Horní Cerekev – Protivín
prav. odj. 20:32 (skut. 20:32)
Putim; včas
Sp 1759 Broumov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Václavice; 1 min. zpoždění
Sp 1754 Starkoč – Broumov
prav. odj. 21:11 (skut. 21:15)
Hronov; 4 min. zpoždění
Sp 1738 Bylnice – Brno hl.n.
prav. odj. 21:11 (skut. 21:15)
Bzenec; 4 min. zpoždění
Sp 1735 [Vlára] Brno hl.n. – Bylnice
prav. odj. 21:12 (skut. 21:15)
Ostrožská N.Ves; 3 min. zpoždění
Sp 1646 [Radhošť] Frenštát p.Radhoštěm – Brno hl.n.
prav. příj. 21:12 (skut. 21:11)
Chrlice; včas
Sp 1646 [Radhošť] Frenštát p.Radhoštěm – Brno hl.n.
prav. příj. 21:12 (skut. 21:11)
Chrlice; včas
Sp 1634 Zlaté Hory – Olomouc hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Šternberk; včas
R 1539 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:09 (skut. 21:16)
Kojetín; 7 min. zpoždění
R 1538 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 20:55 (skut. 21:14)
Kojetín; 19 min. zpoždění
R 1491 Most – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:09 (skut. 21:16)
Mladotice; 7 min. zpoždění
R 1490 Plzeň hl.n. – Most
prav. odj. 21:10 (skut. 21:16)
Blatno u Jesenice; 6 min. zpoždění
R 1430 Šumperk – Brno hl.n.
prav. odj. 21:18 (skut. 21:18)
Vrbátky; včas
R 1298 Praha Masarykovo n. – Rakovník
prav. odj. 21:18 (skut. 21:18)
Praha-Veleslavín; včas
R 1169 Ústí n.L.hl.n. – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:18)
Ústí n.L.hl.n.; 1 min. zpoždění
R 1167 Ústí n.L.hl.n. – Liberec
prav. odj. 21:19 (skut. 21:17)
Karlov p.Ještědem; včas
R 1118 Kolín – Česká Lípa hl.n.
prav. příj. 21:19 (skut. 21:18)
Doksy; včas
R 997 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 21:16 (skut. 21:15)
Košťálov; včas
R 996 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. odj. 21:14 (skut. 21:17)
Stéblová; 3 min. zpoždění
R 994 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. příj. 21:18 (skut. 21:18)
Turnov; včas
R 967 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:15)
Dobšice n.C.; 1 min. zpoždění
R 937 Brno hl.n. – Šumperk
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Mohelnice; včas
R 928 [Jihlava] Brno hl.n. – Jihlava
prav. odj. 21:08 (skut. 21:08)
Luka n.Jihl.; včas
R 926 [Lužnice] Brno hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 21:18 (skut. 21:18)
Doňov; včas
R 921 [Karel Klostermann] Plzeň hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 21:12 (skut. 21:17)
Čejetice; 5 min. zpoždění
R 913 Praha hl.n. – Havlíčkův Brod
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Golčův Jeníkov; včas
R 894 Kolín – Ústí n.L.západ
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Kolín-Hradišťko; včas
R 892 Kolín – Ústí n.L.západ
prav. příj. 21:09 (skut. 21:11)
Ústí n.L.západ; 2 min. zpoždění
R 879 Praha-Smíchov – Česká Třebová
prav. odj. 21:15 (skut. 21:16)
Zámrsk; 1 min. zpoždění
R 878 Brno hl.n. – Česká Třebová
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Rájec-Jestřebí; včas
R 877 [Svitava] Praha-Smíchov – Brno hl.n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Brno hl.n.; včas
R 877 [Svitava] Praha-Smíchov – Brno hl.n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Brno hl.n.; včas
R 876 [Svitava] Brno hl.n. – Praha-Smíchov
prav. odj. 21:15 (skut. 21:16)
Řečany n.L.; 1 min. zpoždění
R 858 [Krakonoš] Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Lysá n.L.; včas
R 838 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 19:41 (skut. 21:15)
Šlapanice; 94 min. zpoždění
R 826 Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Praha-Smíchov; včas
R 826 Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Praha-Smíchov; včas
R 824 Praha hl.n. – Klatovy
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Dobřany; včas
R 817 Brno hl.n. – Břeclav – Hodonín
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Břeclav předn.; včas
R 816 Olomouc hl.n. – Břeclav
prav. odj. 21:16 (skut. 21:17)
Dluhonice; 1 min. zpoždění
R 814 Olomouc hl.n. – Břeclav – Brno hl.n.
prav. odj. 21:19 (skut. 21:18)
Brno-H.Heršpice; včas
R 814 Olomouc hl.n. – Břeclav – Brno hl.n.
prav. odj. 21:19 (skut. 21:18)
Brno-H.Heršpice; včas
R 786 Praha hl.n. – Děčín hl.n.
prav. příj. 21:18 (skut. 21:18)
Kralupy n.Vlt.; včas
R 767 Cheb – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Pavlovice; 1 min. zpoždění
R 766 Praha hl.n. – Plzeň – Cheb
prav. odj. 21:15 (skut. 21:17)
Kařízek; 2 min. zpoždění
R 765 Cheb – Plzeň – Praha hl.n.
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Beroun; včas
R 764 Praha hl.n. – Plzeň – Cheb
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
D.Žandov; včas
R 747 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:02 (skut. 21:17)
Brno hl.n.; 15 min. zpoždění
R 747 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:02 (skut. 21:17)
Brno hl.n.; 15 min. zpoždění
R 746 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Polom; 1 min. zpoždění
R 745 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:17 (skut. 21:18)
Polanka n.O.výh.; 1 min. zpoždění
R 721 [František Křižík] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Pha-Běchovice-Blatov; včas
R 710 Luhačovice – Praha-Smíchov
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Praha hl.n.; včas
R 710 Luhačovice – Praha-Smíchov
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Praha hl.n.; včas
R 691 Praha hl.n. – H.Brod – Brno hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:15)
Přibyslav; 2 min. zpoždění
R 689 Praha hl.n. – H.Brod – Brno hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Tišnov; včas
R 688 Brno hl.n. – H.Brod – Praha hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:18)
Velim; 1 min. zpoždění
R 668 [Junák] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:09 (skut. 21:15)
Horažďovice př.; 6 min. zpoždění
R 658 České Budějovice – Praha hl.n.
prav. odj. 21:18 (skut. 21:17)
Sudoměřice u Tábora; včas
R 657 Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Olbramovice; včas
R 656 České Budějovice – Praha hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:15)
Strančice; včas
R 655 Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 21:10 (skut. 21:11)
Soběslav; 1 min. zpoždění
R 624 [Portáš] Vsetín – Praha hl.n.
prav. příj. 21:17 (skut. 21:16)
Ústí n.Orl.; včas
R 623 [Bečva] Praha-Smíchov – Vsetín
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Vsetín; včas
R 621 [Matalík] Praha-Smíchov – Vsetín
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Zábřeh na M.; včas
R 618 [Chomutovka] Praha hl.n. – Ústí – Chomutov
prav. příj. 21:04 (skut. 21:17)
Teplice v Č.; 13 min. zpoždění
R 616 [Krušnohor] Praha hl.n. – Ústí – Cheb
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Citice; včas
Ex 591 [Zlínský expres] Praha-Smíchov – Zlín střed
prav. odj. 21:14 (skut. 21:16)
Hoštejn; 2 min. zpoždění
Ex 575 [Josef Václav Myslbek] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:14)
Brno-Židenice; včas
Ex 575 [Josef Václav Myslbek] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:14)
Brno-Židenice; včas
Ex 561 [Šohaj] Praha-Smíchov – Veselí n.Moravou
prav. příj. 21:05 (skut. 21:19)
Uherský Ostroh; 14 min. zpoždění
SC 517 [SC Pendolino] Praha hl.n. – Bohumín
prav. příj. 21:18 (skut. 21:18)
Olomouc hl.n.; včas
SC 516 [SC Pendolino] Ostrava hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 21:19 (skut. 21:18)
Dlouhá Třebová; včas
SC 515 [SC Pendolino] Praha hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:14 (skut. 21:13)
Ostrava-Mar.Hory; včas
EN 444 [Slovakia] Košice – Praha hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Kysak; včas
R 442 [Šírava] Humenné – Praha hl.n.
prav. odj. 21:02 (skut. 21:13)
Slanec; 11 min. zpoždění
R 440 [Excelsior] Košice – Cheb
prav. odj. 21:11 (skut. 21:11)
Odbocka Vah; včas
Ex 403 [Silesia] Praha hl.n. – Krakow Glowny
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Přelouč; včas
EC 379 [Carl Maria von Weber] Stralsund – Brno hl.n.
prav. odj. 21:21 (skut. 21:18)
Zádulka; 3 min. náskok
R 370 [Devín] Banská Bystrica – Břeclav
prav. odj. 19:49 (skut. 19:50)
Lanžhot; 1 min. zpoždění
Ex 351 [Franz Kafka] München Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 21:11 (skut. 21:17)
Plzeň hl.n.; 6 min. zpoždění
EC 279 [Slovenská strela] Břeclav – Bratislava
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Břeclav; včas
EC 270 [Avala] Beograd – Praha hl.n.
prav. odj. 21:11 (skut. 21:10)
Kostěnice; včas
EC 179 [Alois Negrelli] Szczecin Glowny – Praha hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Holešovice; včas
EC 179 [Alois Negrelli] Szczecin Glowny – Praha hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Holešovice; včas
Ex 153 [Hutník] Praha hl.n. – Třinec
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Hranice na M.; 1 min. zpoždění
Ex 142 [Odra] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 21:12 (skut. 21:16)
Pečky; 4 min. zpoždění
Ex 140 [Beskyd] Žilina – Praha hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:17)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
EC 76 [Antonín Dvořák] Wiener Neustadt Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Letovice; včas
EC 74 [Franz Schubert] Wiener Neustadt Hbf – Praha hl.n.
prav. příj. 21:17 (skut. 21:14)
Praha hl.n.; 3 min. náskok
SC 33 [SC Pendolino] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 21:04 (skut. 21:11)
Třinec; 7 min. zpoždění
Mapu tratí ČR s vyznačenými právě probíhajícími výlukami poskytuje ŽelPage.
Probíhající výluky s NAD nebo výlukovým se zobrazují červeně, výluky jedné koleje při stavbách na koridorech modře.
Oficiální mapa výluk ČD pro tento týden, pro příští týden (cca 600 kB)

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.
Babitron - Zpoždění vlaků
Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa standard, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os

Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Odkazy mimo Babitron:
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
TOPlist
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků

Aktualizace: neděle 4.3., 21:19
Zpoždění v cizině »
Os 28364 Slavonice – Dačice
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Slavonice; včas
Os 27918 Nepomuk – Blatná
prav. odj. 21:07 (skut. 21:07)
Lnáře; včas
Os 27538 Domažlice – Bělá n.Radbuzou
prav. odj. 20:47 (skut. 20:53)
Domažlice-Pasečnice; 6 min. zpoždění
Os 27525 Planá u Mar.Lázní – Bělá n.Radbuzou
prav. odj. 21:09 (skut. 21:10)
Planá u Mar.Láz.; 1 min. zpoždění
Os 27219 Luby u Chebu – Cheb
prav. odj. 20:50 (skut. 20:50)
Luby u Chebu; včas
Os 27218 Cheb – Luby u Chebu
prav. odj. 20:14 (skut. 20:14)
Tršnice; včas
Os 27132 Chodov – Loket
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
N.Sedlo u Lokte; včas
Os 26425 Mšeno – Mladá Boleslav město
prav. odj. 20:56 (skut. 20:58)
Katusice; 2 min. zpoždění
Os 26342 Smržovka – Josefův Důl
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Josefův Důl; včas
Os 26282 Železný Brod – Tanvald
prav. odj. 21:01 (skut. 21:01)
Železný Brod; včas
Os 26129 Sedlčany – Olbramovice
prav. odj. 21:08 (skut. 21:08)
Sedlčany; včas
Os 25937 Hostivice – Praha-Zličín
prav. příj. 21:08 (skut. 21:08)
Praha-Zličín; včas
Os 25732 Kunčice n.Labem – Vrchlabí
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Kunčice n.L.; včas
Os 25642 Milovice – Lysá n.Labem
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Milovice; včas
Os 25358 Moravany – Holice
prav. odj. 21:05 (skut. 21:07)
Moravany; 2 min. zpoždění
Os 25171 Broumov – Meziměstí
prav. odj. 21:01 (skut. 21:13)
Broumov; 12 min. zpoždění
Os 25036 Heřmanův Městec – Přelouč
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Heřmanův Městec; včas
Os 24959 Křižanov – Velké Meziříčí z.
prav. odj. 21:07 (skut. 21:08)
Křižanov; 1 min. zpoždění
Os 24729 Dzbel – Olomouc hl.n.
prav. odj. 21:09 (skut. 21:10)
Vrbátky; 1 min. zpoždění
Os 24160 Moravský Písek – Veselí n.Moravou
prav. odj. 21:00 (skut. 21:07)
Moravský Písek; 7 min. zpoždění
Os 24158 Moravský Písek – Bzenec
prav. odj. 20:09 (skut. 20:12)
Moravský Písek; 3 min. zpoždění
Os 23483 Hradec n.Moravicí – Opava východ
prav. odj. 21:08 (skut. 21:08)
Hradec n.Moravicí; včas
Os 23332 Studénka – Bílovec
prav. odj. 21:02 (skut. 21:02)
Studénka; včas
Os 22215 Ledečko – Kolín
prav. odj. 21:07 (skut. 21:07)
Bečváry; včas
Os 20329 Velvary – Kralupy n.Vltavou
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Kralupy n.Vlt.; včas
Os 20226 Častolovice – Solnice
prav. odj. 20:44 (skut. 20:47)
Častolovice; 3 min. zpoždění
Os 20036 Letohrad – Ústí n.Orlicí
prav. odj. 21:04 (skut. 21:05)
Lanšperk; 1 min. zpoždění
Os 19933 Nučice – Praha-Smíchov
prav. odj. 21:07 (skut. 21:07)
Praha-Řeporyje; včas
Os 19916 Praha-Smíchov – Beroun
prav. odj. 20:07 (skut. 20:07)
Beroun-Závodí; včas
Os 19719 Rakovník – Kladno
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Stochov; včas
Os 19714 Kladno – Rakovník
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Stochov; včas
Os 19637 Straškov – Roudnice n.Labem
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Straškov; včas
Os 19435 Brandýs n.Labem – Čelákovice
prav. odj. 21:04 (skut. 21:04)
Brandýs n.L.; včas
Os 19221 Kutná Hora hl.n. – Zruč n.Sázavou
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Kutná Hora m.; včas
Os 19121 Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov
prav. odj. 21:02 (skut. 21:03)
Benešov u Prahy; 1 min. zpoždění
Os 19066 Dobříš – Praha hl.n.
prav. odj. 21:07 (skut. 21:07)
Čisovice; včas
Os 19063 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Praha hl.n.; včas
Os 19063 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Praha hl.n.; včas
Os 18815 Lipno n.Vltavou – Horní Dvořiště
prav. příj. 21:08 (skut. 21:07)
Rybník; včas
Os 18124 Strakonice – Vimperk
prav. odj. 21:08 (skut. 21:12)
Strakonice; 4 min. zpoždění
Os 18114 Strakonice – Volary
prav. odj. 20:14 (skut. 20:15)
Vimperk; 1 min. zpoždění
Os 18018 Číčenice – Volary
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Prachatice; včas
Os 17925 Strakonice – Blatná
prav. odj. 21:09 (skut. 21:12)
Strakonice; 3 min. zpoždění
Os 17819 Radnice – Plzeň hl.n.
prav. odj. 20:26 (skut. 20:26)
Stupno; včas
Os 17717 Kralovice u Rakovníka – Rakovník
prav. odj. 21:11 (skut. 21:12)
Zavidov; 1 min. zpoždění
Os 17556 Janovice n.Úhlavou – Domažlice
prav. odj. 20:59 (skut. 21:02)
Kdyně; 3 min. zpoždění
Os 17519 Klatovy – Sušice
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Běšiny; včas
Os 17223 Aš město – Cheb
prav. odj. 21:09 (skut. 21:10)
Hazlov; 1 min. zpoždění
Os 17156 Karlovy Vary dolní n. – Nejdek
prav. příj. 21:07 (skut. 21:07)
Karlovy Vary; včas
Os 17113 Johanngeorgenstadt – Karlovy Vary dolní n.
prav. odj. 20:50 (skut. 20:50)
Potůčky; včas
Os 16719 Žlutice – Rakovník
prav. odj. 21:04 (skut. 21:04)
Jesenice; včas
Os 16438 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 20:57 (skut. 20:57)
D.Bousov; včas
Os 16246 Tanvald – Liberec
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Jablonec n.N.; včas
Os 16243 Liberec – Tanvald
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Tanvald; včas
Os 16023 Dolní Poustevna – Rumburk
prav. odj. 21:04 (skut. 21:04)
V.Šenov; včas
Os 15931 Čáslav – Třemošnice
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Čáslav m.n.; včas
Os 15881 Poříčany – Nymburk hl.n.
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Poříčany; včas
Os 15826 Jičín – Nymburk hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Křinec; včas
Os 15825 Nymburk hl.n. – Jičín
prav. odj. 21:04 (skut. 21:04)
Kopidlno; včas
Os 15516 Martinice v Krkonoších – Jablonec n.Jizerou
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Hrabačov; včas
Os 15421 Trutnov hl.n. – Náchod
prav. odj. 21:01 (skut. 21:06)
Malé Svatoňovice; 5 min. zpoždění
Os 15315 Česká Třebová – Borová u Poličky
prav. odj. 21:11 (skut. 21:11)
Č.Třebová; včas
Os 15240 Doudleby n.Orlicí – Týniště n.Orlicí
prav. odj. 21:11 (skut. 21:12)
Kostelec n.Orl.; 1 min. zpoždění
Os 15239 Hradec Králové hl.n. – Doudleby n.Orlicí
prav. odj. 21:10 (skut. 21:14)
Hr.Králové-Sl.Př.; 4 min. zpoždění
Os 14977 Žďár n.Sázavou – Nové Město na Moravě
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
N.Město na M.zast.; 1 min. zpoždění
Os 14240 Vizovice – Otrokovice
prav. odj. 21:09 (skut. 21:09)
Vizovice; včas
Os 14049 Olomouc hl.n. – Drahanovice
prav. odj. 21:09 (skut. 21:09)
Olomouc hl.n.; včas
Os 13875 Červenka – Litovel předm.
prav. odj. 21:04 (skut. 21:05)
Červenka; 1 min. zpoždění
Os 13872 Litovel předm. – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:10 (skut. 20:10)
Litovel př.; včas
Os 13683 Staré Město p.Sněžníkem – Hanušovice
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
St.Město p.Sněž.; včas
Os 13485 Kravaře ve Slezsku – Chuchelná
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Chuchelná; včas
Os 13435 Opava východ – Hlučín
prav. odj. 21:08 (skut. 21:09)
D.Benešov; 1 min. zpoždění
Os 13432 Hlučín – Opava východ
prav. příj. 21:09 (skut. 21:10)
Opava východ; 1 min. zpoždění
Os 13231 Valašské Meziříčí – Rožnov p.Radhoštěm
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Střítež n.Beč.; včas
Os 13035 Bludov – Zábřeh na Moravě
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Zábřeh na M.; včas
Os 12835 Frýdek-Místek – Český Těšín
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Č.Těšín (Cz.Cieszyn); včas
Os 12834 Český Těšín – Frýdek-Místek
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Dobrá u Frýd.-Míst.; včas
Os 12269 Uherské Hradiště – Kunovice
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Uherské Hradiště; včas
Os 9957 Karlštejn – Praha hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Praha hl.n.; včas
Os 9957 Karlštejn – Praha hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Praha hl.n.; včas
Os 9950 Praha hl.n. – Řevnice
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Řevnice; včas
Os 9879 Kladno-Ostrovec – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Bubny; včas
Os 9879 Kladno-Ostrovec – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Bubny; včas
Os 9850 Praha Masarykovo n. – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 21:09 (skut. 21:09)
Jeneč; včas
Os 9717 Peruc – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 21:09 (skut. 21:09)
Zlonice; včas
Os 9652 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Kralupy n.Vlt.; včas
Os 9579 Turnov – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 21:11 (skut. 21:14)
Mladá Boleslav-Debř; 3 min. zpoždění
Os 9519 Mladá Boleslav město – Praha-Vršovice
prav. příj. 21:10 (skut. 21:11)
Všetaty; 1 min. zpoždění
Os 9518 Praha-Vršovice – Turnov
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Praha-Vysočany; 1 min. zpoždění
Os 9518 Praha-Vršovice – Turnov
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Praha-Vysočany; 1 min. zpoždění
Os 9516 Praha-Vršovice – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 21:07 (skut. 21:08)
Chotětov; 1 min. zpoždění
Os 9354 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:15)
Č.Brod; 1 min. zpoždění
Os 9353 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. příj. 21:17 (skut. 21:17)
Velim; včas
Os 9351 Praha Masarykovo n. – Pardubice hl.n.
prav. příj. 21:17 (skut. 21:17)
Přelouč; včas
Os 9237 Čerčany – Zruč n.Sázavou
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Čerčany; včas
Os 9151 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Říčany; včas
Os 9146 Strančice – Praha hl.n.
prav. příj. 21:16 (skut. 21:16)
Praha-Uhříněves; včas
Os 9070 Čerčany – Vrané n.Vltavou
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Davle; včas
Os 8921 Plzeň hl.n. – Horažďovice předm.
prav. příj. 21:13 (skut. 21:16)
Plzeň-Koterov; 3 min. zpoždění
Os 8919 Plzeň hl.n. – Horažďovice předm.
prav. odj. 20:04 (skut. 20:11)
Pačejov; 7 min. zpoždění
Os 8863 Beroun – Praha hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Dobřichovice; včas
Os 8862 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Vyšehrad; včas
Os 8862 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Vyšehrad; včas
Os 8664 Pardubice hl.n. – Kolín
prav. příj. 21:16 (skut. 21:17)
Kolín seř.n.; 1 min. zpoždění
Os 8615 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Úvaly; včas
Os 8612 Český Brod – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 21:19 (skut. 21:17)
Praha M.n.-Sluncová; včas
Os 8612 Český Brod – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 21:19 (skut. 21:17)
Praha M.n.-Sluncová; včas
Os 8557 České Budějovice – Vyšší Brod klášter
prav. odj. 21:01 (skut. 21:01)
Omlenice; včas
Os 8557 České Budějovice – Rybník
prav. odj. 21:01 (skut. 21:01)
Omlenice; včas
Os 8444 Tábor – Milevsko
prav. odj. 21:07 (skut. 21:07)
Tábor; včas
Os 8379 Tábor – Jihlava
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Kostelec u Jihl. (Os 8378); včas
Os 8375 Havlíčkův Brod – Horní Cerekev
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Šlapanov; včas
Os 8287 Benešov u Prahy – Tábor
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Sudoměřice u Tábora; včas
Os 8284 Tábor – Benešov u Prahy
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Olbramovice; včas
Os 7914 Beroun – Protivín
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Putim; včas
Os 7824 Beroun – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Rokycany; včas
Os 7823 Plzeň hl.n. – Beroun
prav. odj. 21:06 (skut. 21:11)
Zbiroh; 5 min. zpoždění
Os 7733 Beroun – Rakovník
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Lašovice; včas
Os 7610 Plzeň hl.n. – Žihle
prav. odj. 21:09 (skut. 21:09)
Plzeň seř.n.; včas
Os 7552 Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Špičák; včas
Os 7503 Železná Ruda-Alžbětín – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Přeštice; včas
Os 7445 Nýřany – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Nýřany; včas
Os 7428 Plzeň hl.n. – Domažlice
prav. odj. 21:08 (skut. 21:15)
Plzeň hl.n.; 7 min. zpoždění
Os 7362 Karlovy Vary dolní n. – Cheb
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Karlovy Vary dol.n.; včas
Os 7325 Cheb – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:10 (skut. 21:13)
Kozolupy; 3 min. zpoždění
Os 7114 Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n.
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Mar.Lázně; včas
Os 7020 Klášterec n.Ohří – Cheb
prav. příj. 21:15 (skut. 21:14)
Cheb; včas
Os 6988 Kralupy n.Vltavou – Roudnice n.Labem
prav. příj. 21:10 (skut. 21:10)
Roudnice n.L.; včas
Os 6973 Ústí n.L.hl.n. – Lovosice
prav. odj. 21:16 (skut. 21:17)
Ústí n.L.hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 6921 Ústí n.L.hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 6921 Ústí n.L.hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 6889 Klášterec n.Ohří – Ústí n.L.hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Kadaň-Prunéřov; včas
Os 6887 Most – Ústí n.L.hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:15)
Bílina; včas
Os 6833 Most – Děčín hl.n.
prav. odj. 21:12 (skut. 21:13)
Povrly; 1 min. zpoždění
Os 6718 Rakovník – Chomutov
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Chrášťany; 1 min. zpoždění
Os 6663 Děčín hl.n. – Nový Bor
prav. odj. 21:15 (skut. 21:17)
Stružnice; 2 min. zpoždění
Os 6628 Doksy – Děčín hl.n.
prav. příj. 21:13 (skut. 21:13)
Děčín hl.n.; včas
Os 6616 Liberec – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Křižany; včas
Os 6419 Ústí n.L.západ – Lysá n.Labem
prav. odj. 21:14 (skut. 21:16)
Všetaty; 2 min. zpoždění
Os 6331 Černousy – Liberec
prav. odj. 21:09 (skut. 21:10)
Mníšek u Liberce; 1 min. zpoždění
Os 6212 Pardubice hl.n. – Jaroměř
prav. příj. 21:15 (skut. 21:17)
Smiřice; 2 min. zpoždění
Os 6186 Litoměřice horní n. – Lovosice
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Litoměřice hor.n.; včas
Os 6132 Česká Lípa hl.n. – Lovosice
prav. příj. 21:18 (skut. 21:17)
Liběšice; včas
Os 6129 Postoloprty – Litoměřice horní n.
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Koštice n.Ohří; včas
Os 6114 Česká Lípa hl.n. – Louny
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Louny; včas
Os 6058 Nymburk hl.n. – Řepov
prav. odj. 21:16 (skut. 21:17)
Čachovice; 1 min. zpoždění
Os 6017 Svor – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Okna; včas
Os 5879 Nymburk hl.n. – Kolín
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Libice n.C.; včas
Os 5843 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 21:10 (skut. 21:11)
Praha-H.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 5843 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 21:10 (skut. 21:11)
Praha-H.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 5842 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Kostomlaty n.L.; včas
Os 5723 Městec Králové – Stará Paka
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Lázně Bělohrad; včas
Os 5532 Hradec Králové hl.n. – Jičín
prav. odj. 21:12 (skut. 21:17)
Všestary; 5 min. zpoždění
Os 5519 Turnov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Hořice v Podkrk.; včas
Os 5474 Jaroměř – Stará Paka
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Horka u Staré Paky; včas
Os 5431 Liberec – Semily
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Turnov; včas
Os 5418 Stará Paka – Liberec
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Jeřmanice; včas
Os 5343 Pardubice hl.n. – Hlinsko v Čechách
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Chrudim; 1 min. zpoždění
Os 5308 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Hlinsko v Č.; včas
Os 5275 Bad Schandau – Děčín hl.n.
prav. příj. 21:16 (skut. 21:15)
Děčín hl.n.; včas
Os 5257 Dresden Hbf – Liberec
prav. příj. 21:17 (skut. 21:17)
Liberec; včas
Os 5239 Chlumec n.Cidlinou – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 21:11 (skut. 21:16)
Praskačka; 5 min. zpoždění
Os 5236 Hradec Králové hl.n. – Chlumec n.Cidlinou
prav. odj. 21:11 (skut. 21:16)
Praskačka; 5 min. zpoždění
Os 5108 Choceň – Náchod
prav. odj. 21:12 (skut. 21:13)
Čermná n.Orl.; 1 min. zpoždění
Os 5029 Pardubice hl.n. – Ústí n.Orlicí
prav. odj. 21:08 (skut. 21:10)
Zámrsk; 2 min. zpoždění
Os 5024 Česká Třebová – Pardubice hl.n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:17)
Pardubice hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 4919 Křižanov – Šakvice
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Vlkov u Tiš.; včas
Os 4918 Vranovice – Žďár n.Sázavou
prav. odj. 21:11 (skut. 21:11)
Sklené n.Osl.; včas
Os 4854 Brno hl.n. – Okříšky
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Zastávka u Brna; včas
Os 4819 Jihlava – Brno hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Náměšť n.Osl.; včas
Os 4818 Brno hl.n. – Jihlava
prav. příj. 21:06 (skut. 21:09)
Jihlava; 3 min. zpoždění
Os 4765 Česká Třebová – Letovice
prav. odj. 21:16 (skut. 21:17)
Březová n.Svit.; 1 min. zpoždění
Os 4739 Letovice – Brno hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:16)
Doubravice n.Svit.; 1 min. zpoždění
Os 4737 Březová n.Svitavou – Křenovice horní n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Chrlice; včas
Os 4737 Březová n.Svitavou – Křenovice horní n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Chrlice; včas
Os 4734 Brno hl.n. – Letovice
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Bílovice n.Svit.; 1 min. zpoždění
Os 4732 Brno hl.n. – Březová n.Svitavou
prav. příj. 21:13 (skut. 21:13)
Březová n.Svit.; včas
Os 4637 Tišnov – Zaječí
prav. odj. 21:14 (skut. 21:15)
Brno-H.Heršpice; 1 min. zpoždění
Os 4637 Tišnov – Zaječí
prav. odj. 21:14 (skut. 21:15)
Brno-H.Heršpice; 1 min. zpoždění
Os 4636 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 21:06 (skut. 21:07)
Brno-Královo Pole; 1 min. zpoždění
Os 4636 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 21:06 (skut. 21:07)
Brno-Královo Pole; 1 min. zpoždění
Os 4418 Brno hl.n. – Hrušovany n.Jeviš.
prav. odj. 20:59 (skut. 21:02)
Brno-H.Heršpice; 3 min. zpoždění
Os 4418 Brno hl.n. – Hrušovany n.Jeviš.
prav. odj. 20:59 (skut. 21:02)
Brno-H.Heršpice; 3 min. zpoždění
Os 4417 Miroslav – Brno hl.n.
prav. příj. 21:04 (skut. 21:06)
Brno hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 4417 Miroslav – Brno hl.n.
prav. příj. 21:04 (skut. 21:06)
Brno hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 4228 Otrokovice – Břeclav
prav. odj. 21:09 (skut. 21:14)
Rohatec; 5 min. zpoždění
Os 4209 Břeclav – Olomouc hl.n.
prav. příj. 21:12 (skut. 21:16)
Moravský Písek; 4 min. zpoždění
Os 4155 Brno hl.n. – Kyjov
prav. odj. 21:12 (skut. 21:15)
Nesovice; 3 min. zpoždění
Os 3929 Kojetín – Valašské Meziříčí
prav. příj. 21:13 (skut. 21:13)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3922 Valašské Meziříčí – Kojetín
prav. odj. 21:11 (skut. 21:14)
Holešov; 3 min. zpoždění
Os 3787 Česká Třebová – Zábřeh na Moravě
prav. příj. 21:12 (skut. 21:16)
Zábřeh na M.; 4 min. zpoždění
Os 3768 Přerov – Olomouc hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:15)
Brodek u Přer.; 1 min. zpoždění
Os 3757 Zábřeh na Moravě – Přerov
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Olomouc předn.; včas
Os 3726 Přerov – Zábřeh na Moravě
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Zábřeh na M.; včas
Os 3642 Šumperk – Olomouc hl.n.
prav. odj. 21:08 (skut. 21:08)
Bohuňovice; včas
Os 3641 Olomouc hl.n. – Šumperk
prav. odj. 21:01 (skut. 21:13)
Šternberk; 12 min. zpoždění
Os 3618 Jeseník – Šumperk
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Lipová Lázně; včas
Os 3617 Šumperk – Jeseník
prav. odj. 21:04 (skut. 21:04)
Bludov; včas
Os 3615 Šumperk – Jeseník
prav. příj. 21:15 (skut. 21:16)
Lipová Lázně; 1 min. zpoždění
Os 3555 Olomouc hl.n. – Moravský Beroun
prav. odj. 21:08 (skut. 21:09)
Hrubá Voda; 1 min. zpoždění
Os 3504 Opava východ – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:59 (skut. 21:02)
Krnov; 3 min. zpoždění
Os 3452 Ostrava-Svinov – Opava východ
prav. odj. 21:12 (skut. 21:13)
Opava-Komárov; 1 min. zpoždění
Os 3449 Krnov – Ostrava-Svinov
prav. odj. 20:59 (skut. 21:05)
Krnov; 6 min. zpoždění
Os 3433 Opava východ – Český Těšín
prav. příj. 20:59 (skut. 20:59)
Ostrava-Svinov; včas
Os 3321 Olomouc hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Ostrava-Svinov; včas
Os 3248 Vlárský průsmyk – Valašské Meziříčí
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
H.Lideč; včas
Os 3218 Horní Lideč – Přerov
prav. odj. 20:41 (skut. 20:44)
Prosenice; 3 min. zpoždění
Os 3185 Frýdek-Místek – Ostrava hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Vratimov; včas
Os 3108 Ostrava hl.n. – Valašské Meziříčí
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Lískovec u Frýd.; včas
Os 3107 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Pržno; včas
Os 2945 Ostrava-Svinov – Návsí (Nawsie)
prav. odj. 21:10 (skut. 21:11)
Louky n.Olší; 1 min. zpoždění
Os 2943 Bohumín – Návsí (Nawsie)
prav. odj. 20:10 (skut. 20:10)
Louky n.Olší; včas
Os 2940 Mosty u Jablunkova – Ostrava-Svinov
prav. příj. 21:11 (skut. 21:11)
Bohumín; včas
Os 2916 Čadca – Bohumín
prav. odj. 21:07 (skut. 21:08)
Mosty u Jabl.; 1 min. zpoždění
Os 2914 Čadca – Přerov
prav. příj. 21:16 (skut. 21:16)
Hranice na M.; včas
Os 2842 Český Těšín – Ostrava-Svinov
prav. příj. 21:16 (skut. 21:16)
Ostrava-Kunčice; včas
Os 2637 Dolní Poustevna – Děčín hl.n.
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Č.Kamenice; včas
Os 2615 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 21:10 (skut. 21:11)
Jedlová (Os 2614); 1 min. zpoždění
Os 2557 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Čerčany; včas
Os 2556 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Čerčany vhb.č.19-22; včas
Sp 1940 [Jizera] Praha-Vršovice – Turnov
prav. příj. 21:16 (skut. 21:16)
Turnov; včas
Sp 1938 [Vltava Dunaj] Linz Hbf – České Budějovice
prav. odj. 21:15 (skut. 21:16)
Rybník; 1 min. zpoždění
Sp 1863 Hradec Králové hl.n. – Pardubice hl.n.
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Stéblová; včas
Sp 1815 Kolín – Trutnov hl.n.
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Kunčice n.L.; včas
Sp 1794 Hradec Králové hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 21:01 (skut. 21:06)
Malé Svatoňovice; 5 min. zpoždění
Sp 1768 Horní Cerekev – Protivín
prav. odj. 20:32 (skut. 20:32)
Putim; včas
Sp 1759 Broumov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Václavice; 1 min. zpoždění
Sp 1754 Starkoč – Broumov
prav. odj. 21:11 (skut. 21:15)
Hronov; 4 min. zpoždění
Sp 1738 Bylnice – Brno hl.n.
prav. odj. 21:11 (skut. 21:15)
Bzenec; 4 min. zpoždění
Sp 1735 [Vlára] Brno hl.n. – Bylnice
prav. odj. 21:12 (skut. 21:15)
Ostrožská N.Ves; 3 min. zpoždění
Sp 1646 [Radhošť] Frenštát p.Radhoštěm – Brno hl.n.
prav. příj. 21:12 (skut. 21:11)
Chrlice; včas
Sp 1646 [Radhošť] Frenštát p.Radhoštěm – Brno hl.n.
prav. příj. 21:12 (skut. 21:11)
Chrlice; včas
Sp 1634 Zlaté Hory – Olomouc hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:13)
Šternberk; včas
R 1539 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:09 (skut. 21:16)
Kojetín; 7 min. zpoždění
R 1538 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 20:55 (skut. 21:14)
Kojetín; 19 min. zpoždění
R 1491 Most – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:09 (skut. 21:16)
Mladotice; 7 min. zpoždění
R 1490 Plzeň hl.n. – Most
prav. odj. 21:10 (skut. 21:16)
Blatno u Jesenice; 6 min. zpoždění
R 1430 Šumperk – Brno hl.n.
prav. odj. 21:18 (skut. 21:18)
Vrbátky; včas
R 1298 Praha Masarykovo n. – Rakovník
prav. odj. 21:18 (skut. 21:18)
Praha-Veleslavín; včas
R 1169 Ústí n.L.hl.n. – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:18)
Ústí n.L.hl.n.; 1 min. zpoždění
R 1167 Ústí n.L.hl.n. – Liberec
prav. odj. 21:19 (skut. 21:17)
Karlov p.Ještědem; včas
R 1118 Kolín – Česká Lípa hl.n.
prav. příj. 21:19 (skut. 21:18)
Doksy; včas
R 997 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 21:16 (skut. 21:15)
Košťálov; včas
R 996 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. odj. 21:14 (skut. 21:17)
Stéblová; 3 min. zpoždění
R 994 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. příj. 21:18 (skut. 21:18)
Turnov; včas
R 967 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:15)
Dobšice n.C.; 1 min. zpoždění
R 937 Brno hl.n. – Šumperk
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Mohelnice; včas
R 928 [Jihlava] Brno hl.n. – Jihlava
prav. odj. 21:08 (skut. 21:08)
Luka n.Jihl.; včas
R 926 [Lužnice] Brno hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 21:18 (skut. 21:18)
Doňov; včas
R 921 [Karel Klostermann] Plzeň hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 21:12 (skut. 21:17)
Čejetice; 5 min. zpoždění
R 913 Praha hl.n. – Havlíčkův Brod
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Golčův Jeníkov; včas
R 894 Kolín – Ústí n.L.západ
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Kolín-Hradišťko; včas
R 892 Kolín – Ústí n.L.západ
prav. příj. 21:09 (skut. 21:11)
Ústí n.L.západ; 2 min. zpoždění
R 879 Praha-Smíchov – Česká Třebová
prav. odj. 21:15 (skut. 21:16)
Zámrsk; 1 min. zpoždění
R 878 Brno hl.n. – Česká Třebová
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Rájec-Jestřebí; včas
R 877 [Svitava] Praha-Smíchov – Brno hl.n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Brno hl.n.; včas
R 877 [Svitava] Praha-Smíchov – Brno hl.n.
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Brno hl.n.; včas
R 876 [Svitava] Brno hl.n. – Praha-Smíchov
prav. odj. 21:15 (skut. 21:16)
Řečany n.L.; 1 min. zpoždění
R 858 [Krakonoš] Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Lysá n.L.; včas
R 838 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 19:41 (skut. 21:15)
Šlapanice; 94 min. zpoždění
R 826 Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Praha-Smíchov; včas
R 826 Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Praha-Smíchov; včas
R 824 Praha hl.n. – Klatovy
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Dobřany; včas
R 817 Brno hl.n. – Břeclav – Hodonín
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Břeclav předn.; včas
R 816 Olomouc hl.n. – Břeclav
prav. odj. 21:16 (skut. 21:17)
Dluhonice; 1 min. zpoždění
R 814 Olomouc hl.n. – Břeclav – Brno hl.n.
prav. odj. 21:19 (skut. 21:18)
Brno-H.Heršpice; včas
R 814 Olomouc hl.n. – Břeclav – Brno hl.n.
prav. odj. 21:19 (skut. 21:18)
Brno-H.Heršpice; včas
R 786 Praha hl.n. – Děčín hl.n.
prav. příj. 21:18 (skut. 21:18)
Kralupy n.Vlt.; včas
R 767 Cheb – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Pavlovice; 1 min. zpoždění
R 766 Praha hl.n. – Plzeň – Cheb
prav. odj. 21:15 (skut. 21:17)
Kařízek; 2 min. zpoždění
R 765 Cheb – Plzeň – Praha hl.n.
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Beroun; včas
R 764 Praha hl.n. – Plzeň – Cheb
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
D.Žandov; včas
R 747 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:02 (skut. 21:17)
Brno hl.n.; 15 min. zpoždění
R 747 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:02 (skut. 21:17)
Brno hl.n.; 15 min. zpoždění
R 746 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Polom; 1 min. zpoždění
R 745 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:17 (skut. 21:18)
Polanka n.O.výh.; 1 min. zpoždění
R 721 [František Křižík] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Pha-Běchovice-Blatov; včas
R 710 Luhačovice – Praha-Smíchov
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Praha hl.n.; včas
R 710 Luhačovice – Praha-Smíchov
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Praha hl.n.; včas
R 691 Praha hl.n. – H.Brod – Brno hl.n.
prav. odj. 21:13 (skut. 21:15)
Přibyslav; 2 min. zpoždění
R 689 Praha hl.n. – H.Brod – Brno hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Tišnov; včas
R 688 Brno hl.n. – H.Brod – Praha hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:18)
Velim; 1 min. zpoždění
R 668 [Junák] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 21:09 (skut. 21:15)
Horažďovice př.; 6 min. zpoždění
R 658 České Budějovice – Praha hl.n.
prav. odj. 21:18 (skut. 21:17)
Sudoměřice u Tábora; včas
R 657 Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Olbramovice; včas
R 656 České Budějovice – Praha hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:15)
Strančice; včas
R 655 Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 21:10 (skut. 21:11)
Soběslav; 1 min. zpoždění
R 624 [Portáš] Vsetín – Praha hl.n.
prav. příj. 21:17 (skut. 21:16)
Ústí n.Orl.; včas
R 623 [Bečva] Praha-Smíchov – Vsetín
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Vsetín; včas
R 621 [Matalík] Praha-Smíchov – Vsetín
prav. příj. 21:14 (skut. 21:14)
Zábřeh na M.; včas
R 618 [Chomutovka] Praha hl.n. – Ústí – Chomutov
prav. příj. 21:04 (skut. 21:17)
Teplice v Č.; 13 min. zpoždění
R 616 [Krušnohor] Praha hl.n. – Ústí – Cheb
prav. odj. 21:16 (skut. 21:16)
Citice; včas
Ex 591 [Zlínský expres] Praha-Smíchov – Zlín střed
prav. odj. 21:14 (skut. 21:16)
Hoštejn; 2 min. zpoždění
Ex 575 [Josef Václav Myslbek] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:14)
Brno-Židenice; včas
Ex 575 [Josef Václav Myslbek] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:14)
Brno-Židenice; včas
Ex 561 [Šohaj] Praha-Smíchov – Veselí n.Moravou
prav. příj. 21:05 (skut. 21:19)
Uherský Ostroh; 14 min. zpoždění
SC 517 [SC Pendolino] Praha hl.n. – Bohumín
prav. příj. 21:18 (skut. 21:18)
Olomouc hl.n.; včas
SC 516 [SC Pendolino] Ostrava hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 21:19 (skut. 21:18)
Dlouhá Třebová; včas
SC 515 [SC Pendolino] Praha hl.n. – Bohumín
prav. odj. 21:14 (skut. 21:13)
Ostrava-Mar.Hory; včas
EN 444 [Slovakia] Košice – Praha hl.n.
prav. odj. 21:15 (skut. 21:15)
Kysak; včas
R 442 [Šírava] Humenné – Praha hl.n.
prav. odj. 21:02 (skut. 21:13)
Slanec; 11 min. zpoždění
R 440 [Excelsior] Košice – Cheb
prav. odj. 21:11 (skut. 21:11)
Odbocka Vah; včas
Ex 403 [Silesia] Praha hl.n. – Krakow Glowny
prav. odj. 21:12 (skut. 21:12)
Přelouč; včas
EC 379 [Carl Maria von Weber] Stralsund – Brno hl.n.
prav. odj. 21:21 (skut. 21:18)
Zádulka; 3 min. náskok
R 370 [Devín] Banská Bystrica – Břeclav
prav. odj. 19:49 (skut. 19:50)
Lanžhot; 1 min. zpoždění
Ex 351 [Franz Kafka] München Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 21:11 (skut. 21:17)
Plzeň hl.n.; 6 min. zpoždění
EC 279 [Slovenská strela] Břeclav – Bratislava
prav. odj. 21:10 (skut. 21:10)
Břeclav; včas
EC 270 [Avala] Beograd – Praha hl.n.
prav. odj. 21:11 (skut. 21:10)
Kostěnice; včas
EC 179 [Alois Negrelli] Szczecin Glowny – Praha hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Holešovice; včas
EC 179 [Alois Negrelli] Szczecin Glowny – Praha hl.n.
prav. odj. 21:17 (skut. 21:17)
Praha-Holešovice; včas
Ex 153 [Hutník] Praha hl.n. – Třinec
prav. odj. 21:13 (skut. 21:14)
Hranice na M.; 1 min. zpoždění
Ex 142 [Odra] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 21:12 (skut. 21:16)
Pečky; 4 min. zpoždění
Ex 140 [Beskyd] Žilina – Praha hl.n.
prav. příj. 21:15 (skut. 21:17)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
EC 76 [Antonín Dvořák] Wiener Neustadt Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 21:14 (skut. 21:14)
Letovice; včas
EC 74 [Franz Schubert] Wiener Neustadt Hbf – Praha hl.n.
prav. příj. 21:17 (skut. 21:14)
Praha hl.n.; 3 min. náskok
SC 33 [SC Pendolino] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 21:04 (skut. 21:11)
Třinec; 7 min. zpoždění
Mapu tratí ČR s vyznačenými právě probíhajícími výlukami poskytuje ŽelPage.
Probíhající výluky s NAD nebo výlukovým se zobrazují červeně, výluky jedné koleje při stavbách na koridorech modře.
Oficiální mapa výluk ČD pro tento týden, pro příští týden (cca 600 kB)

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.